Керування інтернет-маркетингом | Олексій Аль-Ватар
Індивідуальне навчання для підприємців, у яких є проблеми в роботі з маркетологами та підрядниками у різних сферах: SMM, SEO, контекстна реклама, контент-маркетинг, YouTube, веб-сайти і т.д.
Чи задавалися ви такими питаннями?

До якого фахівця з маркетингу звернутися?

Ви хоче залучити фахівця зі сфері маркетингу, але не знає, з ким саме варто співпрацювати. Вибір між різними агентствами, фрілансерами або консультантами може бути заплутаним. Ви не розумієте де сфера відповідальності якого спеціаліста та не знаєте як і де його знайти.

Які задачі ставити підрядникам у сфері маркетингу?

Для підприємця, який не має достатнього розуміння маркетингу, взаємодія з підрядниками у цій сфері може стати складним завданням. Завдання, які ви ставите перед маркетологами, можуть значно впливати на ефективність вашої маркетингової стратегії та результативність кампаній

Чим взагалі маркетологи займаються та яка їх користь для бізнесу?

Важко зрозуміти, що саме роблять маркетологи і як їхня робота може сприяти зростанню вашого бізнесу. Для чого той маркетинг взагалі, якщо бізнес і так нормально функціонує? Наважилися на співпрацю але не розумієте, які методи маркетолог використовує та як аналізувати ефективність роботи.

Скільки коштів за маркетингові послуги буде доцільно
заплатити?


Без досвіду в маркетингу, може бути непросто оцінити адекватну вартість маркетингових послуг. Ви можете стикнутися з різними пропозиціями від агентств або фрілансерів, але без розуміння того, що входить до складу послуг та які результати можна очікувати, важко зробити обґрунтовану пропозицію.

Чому я витратив стільки коштів, а результату від роботи з маркетологом немає?

Підприємець може зіткнутися з цією проблемою, коли не вдається зв'язати витрати на маркетинг з вимірюваною ефективністю і прибутком. Існує ризик, що кошти і ресурси можуть бути витрачені неефективно через некомпетентність дій маркетолога чи недостатньо чітку комунікацію.

Як відрізнити
компетентного фахівця
з маркетингу серед інших фахівців?


Питання як оцінити навички, досвід та професійні здібності маркетолога, особливо коли підприємець сам не має глибокого розуміння маркетингу є доволі популярним. Нерозуміння може призвести до некомпетентної співпраці, витрати коштів та незадовільних результатів.
Рішення - індивідуальне навчання з Олексієм
 • Ви навчитесь розуміти де саме була допущена помилка під час рекламної кампанії та проаналізуєте, що можна зробити краще у майбутньому
 • Ви зрозумієте у яких випадках з якими спеціалістами краще працювати, потрібна вам людина в штат чи краще обмежитись підрядником
 • Будете легко ставити технічні завдання спеціалістам з маркетингу та будете розуміти яких результатів очікувати
Ключовий момент - ми не пропонуємо вам стати маркетологом та виконувати його обов'язки. Головна мета - навчити підприємця якісно управляти інтернет-маркетингом в його бізнесі.
Найбільш популярні запити до Олексія
Канали реклами та просування в соціальних мережах
Робота з сайтом, його SEO-оптимізація та контекстна реклама
Ключові показники ефективності в сфері маркетингу
Просування та розвиток блогу на YouTube
Постановка технічних завдань та контроль підрядників
Формування маркетингової стратегії бренду
Програма індивідуального навчання з маркетингу складається особисто під запит кожного клієнта, враховуючи його слабкі місця та побажання
Чому саме Олексій?
 • Досвід в маркетингу
  Олексій має 10 річний досвід в сфері маркетингу, тому знає цю сферу з середини. Він запускав рекламні кампанії, просував бренди, створював контент для бізнесу, працював з налаштуванням сайтів
 • Досвід в підприємництві
  Працює як ФОП з 2015 року. За цей час Олексій співпрацює як з фізичними так і юридичними особами, надає освітні послуги, створює освітні продукти та допомагає іншим підприємцям запускати їх продукти
 • Досвід в менеджменті
  Він проходив навчання у сфері менеджменту, управляє власною командою та проєктами. Постійна співпраця з підрядниками та партнерами дала Олексію навички в управлінні
 • Досвід у навчанні інших
  Олексій - сертифікований тренер. Він створює навчальні програми та володіє методикою,
  яка вже багато років допомагає його учням здобувати нові навички та знання
Навчання з Олексієм = бонуси
Учням, які регулярно займаються більше 2 місяців, Олексій дарує безкоштовний доступ до своїх освітніх матеріалів
Ціна окремо: 65€
Ціна окремо: 65€
Ціна окремо: 150€
Інструментарій Facebook та Instagram
Ціна окремо: 35€
Робота та заробіток на YouTube
Ціна окремо: 35€
Максимальний бонус - навчання вартістю 350€
Формат роботи
Регулярні зустрічі в ZOOM
Раз на тиждень, у зручний для вас час, відбуватиметься ваша зустріч з Олексіем Аль-Ватаром тривалістю 1-2 години. Систематичність - запорука успіху.
Зворотній зв'язок та підтримка
Відкрита комунікація є однією з ключових складових успіху. Враховуючі особливості вашої ніші, Олексій буде давати детальний зворотній зв'язок та відповість на всі ваші питання.
Домашка: бути чи не бути?
У вас не має часу на їх виконання, бо у графіку і так купа задач? Олексій на вашій стороні, тому всі завдання ви будете виконувати разом на зустрічах. Жодної домашки!
Супровід до результату
Такий тренінг передбачає щонайменше місяць індивідуального навчання, але якщо для досягнення вашої мети необхідно більше часу так тому і бути!
Скільки коштує 10 років досвіду?
Перша зустріч - безкоштовно.
Вона триватиме 15-20 хв, для того щоб зрозуміти чи підходить вам навчання та обговорити ваш запит
Одне заняття

Може виступати в якості пробного заняття та може підійти підприємцям з дуже простим запитом.
Придбати за 65€
Місяць навчання
(4 сесії)

Оптимальний варіант для навчання, бо між заняттями є час обдумати інформацію. Більшість запитів вирішується саме протягом місяця.
Придбати за 200€
6 місяців

За декілька місяці ви зможете перейняти більшу частину досвіду Олексія та закрити майже всі питання у темі інтернет-маркетингу.
Придбати за 1200€
Зв'яжись з ОлексіємДля того, щоб записатитсь на першу безкоштовну зустріч з Олексієм тривалістю 15-20 хв та отримати відповіді на будь-які питання переходьте за посиланням нижче
Вас направить до телеграм чату з Олексієм
Made on
Tilda